نمایش یک نتیجه

Show sidebar
Close

GPON ONU MODULE

تماس بگیرید

نرخ داده : 1244Mb/s upstream and 2488Mb/s downstream اتصال : Small form factor pluggable, simplex SC قالب : MSA SFP

Close

R52NM

تماس بگیرید

اتصال : MMCX قالب : miniPCI 802.11a : دارد 802.11b : دارد 802.11g : دارد 802.11n : دارد چیپ ست

Close

R5SHPn

تماس بگیرید

اتصال : MMCX قالب : miniPCI 802.11a : دارد 802.11n : دارد چیپ ست : AR9220 قدری خروجی : 29dBm

Close

RB411AH

تماس بگیرید

فرکانس CPU : 680MHz تعداد هسته پردازنده : 1 حجم رم : 64MB معماری : MIPS-BE پورت شبکه 10/100 :

Close

RB433AH

تماس بگیرید

فرکانس CPU : 680MHz تعداد هسته پردازنده : 1 حجم رم : 128MB معماری : MIPS-BE پورت شبکه 10/100 :

Close

RB433GL

تماس بگیرید

فرکانس CPU : 680MHz تعداد هسته پردازنده : 1 حجم رم : 128MB معماری : AR7161 پورت شبکه 10/100/1000 :

Close

RB450G

تماس بگیرید

فرکانس CPU : 680MHz تعداد هسته پردازنده : 1 حجم رم : 256MB معماری : MIPS-BE پورت شبکه 10/100/1000 :

Close

RB922UAGS-5HPacD

تماس بگیرید

فرکانس CPU : 720MHz SFP DDMI : دارد تعداد هسته پردازنده : 1 حجم رم : 128MB معماری : MIPS-BE

Close

S-85DLC05D

تماس بگیرید

حالت : MM نرخ داده : 1.25G فاصله : 550M طول موج : 850nm اتصال : Dual LC قالب :

Close

S+85DLC03D

تماس بگیرید

حالت : MM نرخ داده : 10G فاصله : 300m طول موج : 850nm اتصال : LC قالب : SFP+